Infolinia Rezerwacja telefoniczna: 32 728 30 26

Kontakt

Loty z Katowic do Sztokholmu od 129,00 PLN

Wylot z:
Katowice, Polska PL
Lotnisko wylotu:
Katowice, Pyrzowice (KT)
Przylot do:
Sztokholm, Szwecja IE
Lotnisko przylotu:
Sztokholm - wszystkie lotniska, Szwecja (STO)
Data podróży:
od 2021-06-14 do 2021-10-18
Promocja aktualna do:
Linie lotnicze
Ryanair
Cena od:
od 129.00 PLN

Tanie loty z Katowic (KTW) do Sztokholmu (STO) od 129,00 PLN

Bezpośrednie loty Katowice (KTW) – Sztokholm (STO) w promocyjnych cenach. Loty z Katowic do Sztokholmu na lotnisko Skavsta (NYO) oferują tanie linie lotnicze Wizzair. Węgierski przewoźnik Wizzair udostępnia w sezonie letnim 2020 rejsy trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. Wyloty z Katowic odbywają się o godz 19:50, lądowanie w Sztokholmie o godz 21:35. Loty powrotne relacji Skavsta-Pyrzowice także 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) o godz 22:10-23:50. Najtańsze bilety lotnicze, porównywarka cen tanich lotów. Sprawdź najtańsze połączenie lotnicze i rezerwuj swój lot do Sztokholmu. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Przykładowe loty z Wrocławia do Sztokholmu

Wylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-05 17:05 Katowice (KTW)
2021-08-05 18:50 Sztokholm (NYO)
W6

Powrót Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-07 19:55 Sztokholm (NYO)
2021-08-07 22:35 Katowice (KTW)
W6
Cena od 169.00

Wylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-03 17:35 Katowice (KTW)
2021-08-03 19:20 Sztokholm (NYO)
W6

Powrót Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-07 19:55 Sztokholm (NYO)
2021-08-07 22:35 Katowice (KTW)
W6
Cena od 169.00

Wylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-05 17:05 Katowice (KTW)
2021-08-05 18:50 Sztokholm (NYO)
W6

Powrót Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-12 19:25 Sztokholm (NYO)
2021-08-12 22:05 Katowice (KTW)
W6
Cena od 176.00

Wylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-03 17:35 Katowice (KTW)
2021-08-03 19:20 Sztokholm (NYO)
W6

Powrót Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-10 19:55 Sztokholm (NYO)
2021-08-10 22:35 Katowice (KTW)
W6
Cena od 176.00

Wylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-05 17:05 Katowice (KTW)
2021-08-05 18:50 Sztokholm (NYO)
W6

Powrót Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-10 19:55 Sztokholm (NYO)
2021-08-10 22:35 Katowice (KTW)
W6
Cena od 176.00

Wylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-03 17:35 Katowice (KTW)
2021-08-03 19:20 Sztokholm (NYO)
W6

Powrót Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-12 19:25 Sztokholm (NYO)
2021-08-12 22:05 Katowice (KTW)
W6
Cena od 176.00

Wylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-03 17:35 Katowice (KTW)
2021-08-03 19:20 Sztokholm (NYO)
W6

Powrót Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-05 19:25 Sztokholm (NYO)
2021-08-05 22:05 Katowice (KTW)
W6
Cena od 176.00

Wylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-07-31 17:35 Katowice (KTW)
2021-07-31 19:20 Sztokholm (NYO)
W6

Powrót Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

W6 1201
2021-08-07 19:55 Sztokholm (NYO)
2021-08-07 22:35 Katowice (KTW)
W6
Cena od 239.00