Infolinia Rezerwacja telefoniczna: 32 728 30 26

Kontakt

Loty z Warszawy do Sztokholmu od 79,00 PLN

Wylot z:
Warszawa, Polska PL
Lotnisko wylotu:
Warszawa - wszystkie lotniska, mazowieckie, Polska (WAWA)
Przylot do:
Sztokholm, Szwecja IE
Lotnisko przylotu:
Sztokholm - wszystkie lotniska, Szwecja (STO)
Data podróży:
od 2021-06-12 do 2021-10-25
Promocja aktualna do:
Linie lotnicze
Ryanair
Cena od:
od 79.00 PLN

Tanie loty z Warszawy (WAWA) do Sztokholmu (STO) od 79,00 PLN

Tanie loty Warszawa - Sztokholm w promocyjnych cenach. Przeloty do Sztokholmu oferują linie lotnicze Wizzair. Węgierski tani przewoźnik w sezonie letnim 2020 zapewnia loty sześć razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, niedziele) na trasie Warszawa - Sztokholm Skavsta (NYO). Loty z warszawskiego Okęcia (WAW) o godz 09:55, planowane lądowanie w Sztokholmie o godz 11:35. Loty powrotne ze Sztokholmu do Warszawy także 6 razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, niedziele) o godz 12:10-13:40.

Tanie irlandzkie linie lotnicze Ryanair oferują bezpośrednie loty z Warszawy Modlina (WMI) do Sztokholmu Skavsta (NYO) w sezonie letnim 2020 dwa razy w tygodniu w czwartki i soboty. Loty z Modlina w czwartki odbywają się o godz 12:30, lądowanie w Sztokholmie o godz 14:00, w soboty o godz 15:50-17:20. Loty powrotne ze Sztokholmu do Warszawy także 2 razy w tygodniu, w czwartki o godz 14:25-15:50 i w soboty o godz 17:45-19:10. Najtańsze bilety lotnicze, porównywarka cen tanich lotów. Sprawdź najtańsze połączenie lotnicze i rezerwuj swój lot do Sztokholmu online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Przykładowe loty z Warszawy do Sztokholmu

Wylot Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-16 10:30 Warszawa (WMI)
2021-08-16 12:00 Sztokholm (NYO)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-17 09:10 Sztokholm (NYO)
2021-08-17 11:40 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 42.00

Wylot Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-09 10:30 Warszawa (WMI)
2021-08-09 12:00 Sztokholm (NYO)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-17 09:10 Sztokholm (NYO)
2021-08-17 11:40 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 74.00

Wylot Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-16 10:30 Warszawa (WMI)
2021-08-16 12:00 Sztokholm (NYO)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-23 12:25 Sztokholm (NYO)
2021-08-23 14:55 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 76.00

Wylot Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-10 07:15 Warszawa (WMI)
2021-08-10 08:45 Sztokholm (NYO)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-17 09:10 Sztokholm (NYO)
2021-08-17 11:40 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 82.00

Wylot Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-16 10:30 Warszawa (WMI)
2021-08-16 12:00 Sztokholm (NYO)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-21 18:00 Sztokholm (NYO)
2021-08-21 20:30 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 86.00

Wylot Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-12 13:30 Warszawa (WMI)
2021-08-12 15:00 Sztokholm (NYO)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-17 09:10 Sztokholm (NYO)
2021-08-17 11:40 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 92.00

Wylot Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-13 12:35 Warszawa (WMI)
2021-08-13 14:05 Sztokholm (NYO)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-17 09:10 Sztokholm (NYO)
2021-08-17 11:40 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 92.00

Wylot Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-09 10:30 Warszawa (WMI)
2021-08-09 12:00 Sztokholm (NYO)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

FR 7012
2021-08-23 12:25 Sztokholm (NYO)
2021-08-23 14:55 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 109.00