Infolinia Rezerwacja telefoniczna: 32 728 30 26

Kontakt

Loty z Wrocławia do Sztokholmu od 99,00 PLN

Wylot z:
Wrocław, Polska PL
Lotnisko wylotu:
Wrocław, Strachowice (WRO)
Przylot do:
Sztokholm, Szwecja IE
Lotnisko przylotu:
Sztokholm - wszystkie lotniska, Szwecja (STO)
Data podróży:
od 2022-06-14 do 2022-10-21
Promocja aktualna do:
Linie lotnicze
Ryanair
Cena od:
od 99.00 PLN

Tanie loty z Wrocławia (WRO) do Sztokholmu (STO) od 99,00 PLN

Tanie linie lotnicze Wizzair oferują bezpośrednie loty z Wrocławia do Sztokholmu. W sezonie letnim 2020 loty odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Wrocławia o godz 11:30, planowane lądowanie w Sztokholmie o godz 13:10. Na trasie Sztokholm-Wrocław powrotne loty także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 13:40-15:15. Już dzisiaj zarezerwuj tanie loty do Sztokholmu. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Przykładowe loty z Wrocławia do Sztokholmu

Wylot Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-20 23:40 Wrocław (WRO)
2022-08-21 01:35 Sztokholm (ARN)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-27 21:30 Sztokholm (ARN)
2022-08-28 00:15 Wrocław (WRO)
FR
Cena od 75.00

Wylot Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-20 23:40 Wrocław (WRO)
2022-08-21 01:35 Sztokholm (ARN)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-31 07:45 Sztokholm (ARN)
2022-08-31 10:30 Wrocław (WRO)
FR
Cena od 75.00

Wylot Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-26 14:00 Wrocław (WRO)
2022-08-26 15:55 Sztokholm (ARN)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-27 21:30 Sztokholm (ARN)
2022-08-28 00:15 Wrocław (WRO)
FR
Cena od 75.00

Wylot Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-24 10:05 Wrocław (WRO)
2022-08-24 12:00 Sztokholm (ARN)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-31 07:45 Sztokholm (ARN)
2022-08-31 10:30 Wrocław (WRO)
FR
Cena od 75.00

Wylot Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-24 10:05 Wrocław (WRO)
2022-08-24 12:00 Sztokholm (ARN)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-27 21:30 Sztokholm (ARN)
2022-08-28 00:15 Wrocław (WRO)
FR
Cena od 75.00

Wylot Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-22 14:00 Wrocław (WRO)
2022-08-22 15:55 Sztokholm (ARN)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-31 07:45 Sztokholm (ARN)
2022-08-31 10:30 Wrocław (WRO)
FR
Cena od 75.00

Wylot Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-22 14:00 Wrocław (WRO)
2022-08-22 15:55 Sztokholm (ARN)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-27 21:30 Sztokholm (ARN)
2022-08-28 00:15 Wrocław (WRO)
FR
Cena od 75.00

Wylot Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-26 14:00 Wrocław (WRO)
2022-08-26 15:55 Sztokholm (ARN)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

FR 7606
2022-08-31 07:45 Sztokholm (ARN)
2022-08-31 10:30 Wrocław (WRO)
FR
Cena od 75.00